KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7639081
nr 763 9081
Gouache
signerad, Sydländsk by, 26x43
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 juni 2012
kl 17:46:25
1/6 12:41:51
1/6 12:42:38
Gouache